Zavřít

VOOPOO Vmate 200W Box mod surf blue

cena
600 Kč
Zobrazeno  
24
Město
Beroun
Vložen
18 Září 2023
( 4 dnů zpět )
Prodávající
Jarda Jarda 0
0 hodnocení
6 inzerátů
Členem od Srpen 2023
Zobrazit telefonní číslo
Tiskout

VOOPOO nyní přichází s dalším modem, který nabízí GENE chip, líbivý design, podporu dvou baterií 18650 (nejsou součástí balení) a výkon až 200W.

Díky skvělému GENE chipu nám tento grip přináší mimo skvělého power managementu i podporu proti přepětí, podbití, zkratu. Režim pro nikl, titan a nerez společně s možnosté nastavení křivky TCR. Díky využití kvalitní čipu se spoustou pokročilých ochran se nemusíme bát ani přebití, podbití ani zkratu. Zároveň chrání proti přepólování, nechtěnému žhavení delšímu než 10 sekund a zejména přehřátí.

Baterie lze nabíjet i v modu pomocí Micro USB vstupu na čelní straně.

Na vrchní části nalezneme pouze centerpin, který je umístěný ve středu těla. Díky tomu jej můžeme osadit atomizérem s průměrem až 25mm.

Na čelní straně je designový černý ovál v jehož středu nalezneme OLED displej, který je dostatečně prostorný pro zobrazení všech potřebných informací. Zadní část opět tvoří ozdobný ovál v černé barvě jež se honosí logem VOOPOO.

Boční strana je vybavena ozdobnými panely vyrobenými z plastu, které slouží zároveň jako kryt baterie. Na jedné straně se nad krytem nachází žhavící tlačítko, na druhé straně tlačítka regulační.

Na spodní straně nalezneme pouze informace o modu – kdo a kde jej vyrobil.

V balení kromě Voopoo VMATE a manuálu nalezneme také micro USB kabel.

Rozměry: 89x47x30mm
Hmotnost: 100g
Rozsah výkonu: 5W – 200W
Baterie: 2×18650 (Nejsou součástí balení. Nové rozbaleno pro odzkoušení funkčnosti.Mohu zaslat na dobírku po platbě předem na učet nebo osobní odběr Beroun. Dobírku hradí kupujicí.