Zavřít

SvöeMesto Kayfun Lite Plus 22mm

cena
1,900 Kč
Zobrazeno  
78
Město
Sokolov
Vložen
10 Listopad 2023
( 28 dnů zpět )
Prodávající
Ondřej Ondřej 0
0 hodnocení
1 inzerátů
Členem od Listopad 2023
Zobrazit telefonní číslo
Tiskout

Kayfun Lite [plus] opět přichází s klasickým 360 stupňovým průhledným sklíčkem vyrobeným z PSU pro snadnou kontrolu hladiny příchutě o objemu 2ml. Součástní balení je i rozšiřující set značený názvem Dome+ v čirém provedení (Ice). Díky prodlouženému sklíčku lze rozšířit objem atomizéru Kayfun Lite [plus] až na 4ml a současně dosáhnete velmi elegantního designu.

Kayfun Lite 22mm samozřejmě obsahuje regulovatelný 510 závit pro snadné osazení na libovolný MOD a nechybí ani náustek stejného standardu. PSU sklíčko přidává jedinečnost vzhledu tanku a umožňuje neustálou kontrolu nad zbývající zásobou příchutě. Kapacita atomizéru činí v tomto provedení 2ml.

SvoeMesto Kayfun Lite [plus] je právoplatným zástupcem třídy prémiových atomizérů, proto je vyroben výhradně z chirurgické nerezové oceli. Perfektní zpracování a důkladný quality control umožňují označit atomizéry MADE IN GERMANY.

Pokud patříte mezi MTL vapery a hledáte kvalitní atomizér, neměl by SvoeMesto Kayfun Lite [plus] v žádném případě chybět ve vaší sbírce! Příznivá cena atomizéru z něj také tvoří ideální vstupenku do světa prémiových zařízení.

Chtěl jsem přejít na MTL, ale nakonec jsem zjistil že mi vyhovuje DL. Atomizer používaný cca 1 víkend. Kompletně vyčištěný a uvedený do původního stavu. Tělo s větším objemem nebylo využito vůbec. Je to skvělý atík s opravdu vynikajícím podáním chuti. Posílám ho dál, protože jsem si příliš zvykl na DL.

Pro zaslání upřednostňuji Zásilkovnu.