Zavřít

EXVAPE EXPROMIZER TCX RDTA

cena
399 Kč
Zobrazeno  
49
Město
Liberec
Vložen
4 Prosinec 2022
( 59 dnů zpět )
Prodávající
Dominik Duna Dominik Duna 5
1 hodnocení
5 inzerátů
Členem od Prosinec 2022
Zobrazit telefonní číslo
Tiskout

Prodám atomizér Exvape eXpromizer TCX
Balení obsahuje minisadu nářadí.
Důvod prodeje: Již jsem nekuřákem.

Popis produktu:

Exvape eXpromizer TCX představuje inovativní RDTA atomizér typu top coiler oblíbený především v západních zemích. Oproti konkurenčním tankům přináší mnohá vylepšení, díky kterým si jej můžete užívat na ničím nerušený DL vaping.

Robustní ocelová konstrukce o průměru 25mm atomizéru eXpromizer TCX zajišťuje solidní kapacitu až 7ml e-liquidu s možností bočního plnění bez potřeby sundání topcapu. Vrchní airflow s možností regulace eliminuje jakoukoliv možnost protékání a zásobování e-liquidem zajišťuje hned šest ocelových lanek.

Specifická základna byla speciálně zkonstruována pro použití s mesh elementy, které oproti klasickým spirálkám zajistí mnohem větší odpařovací plochu s hutnou párou a dobrým vykreslením chutě e-liquidu. Speciální odpružený prostor pro vatu zaručuje vždy perfektní doléhání a minimalizuje takzvané dry hity. Zachována je rovněž možnost používání Exvape eXpromizer TCX v kombinaci s klasickou spirálkou v režimu single coil.

Mohutný 810 náustek zajistí dobrý odvod páry a spodní část tvoří pyrexové sklo bezpečně chráněné tankshieldem s logem výrobce proti případnému rozbití.