Zavřít

Ehpro Armor COD Semi-Mech mod

cena
600 Kč
Zobrazeno  
47
Město
Třebichovice
Vložen
7 Listopad 2022
( 31 dnů zpět )
Prodávající
Bronislav Pomkla Bronislav Pomkla 0
0 hodnocení
3 inzerátů
Členem od Prosinec 2021
Zobrazit telefonní číslo
Tiskout

Prodám v TOP, málo používaný v kompletním balení Ehpro Armor COD Semi-Mech mod v barvě : Silver.
Ehpro Armor COD je zařízení, které kombinuje jednoduchost mechanického módu, bezpečnost elektonického, ale především dokonalý, ucelený a jednoduchý design. Krásné tělo módu obasuhe jednoduchou elektroniku, která ho chrání před zkratem, podbití baterie a příliš nízkým odporem spirálky.
Ehpro Armor COD je kompaktibilní s celou škálou bateríí. Bezpečně lze použít baterie typu 21700, 20700 a díky přiloženému adaptéru i baterii 18650. Baterie se do těla módu vkládají odšroubováním spodního víčka.
Jednoduchý display, který skýtá informace o stavu nabití baterie, se ukrývá v tlačítku, které se při jeho stisku rozsvítí. Grafická signalizace stavu nabití baterie, se zobrazuje ve čtyřech krocích. >4.05V, 4.05-3.9V, 3.9-3.5V a 3.5-3.25V. Pokud napětí klesne pod 3.25V, tak tlačítko zabliká a mód se vypne, aby nedošlo k poškození baterie.
Tělo módu skvěle padne do ruky díky svým kompaktním rozměrům a průměru 26 mm. Díky tomuto rozměru, lze našroubovat i atomizer přesahující průměr 25 mm bez obav z toho, že by koukal přes hranu módu.

Absence regulace výkonu nemá negativní vliv na výkon clearomizérů s originálními (továrními) žhavícími hlavami. Výrobce s tímto počítá a odpor žhavících hlav je nastaven právě pro využití s e-cigaretou bez regulace výkonu. Netýká se pouze hlav, určených k použití s regulací teploty (TC). V případě použití atomizérů DIY, kde si sami osazujete žhavící spirálky, je nutné brát v potaz vstupní napětí a dle něj zvolit patřičný odpor pro vámi požadovaný výkon.

Specifikace:

Průměr: 26 mm
Kompaktibilní s bateriemi 21700, 20700, 18650 s adaptérem (Baterie nejsou součástí balení)
Materiál: SUS303
Minimální odpor spirálky: 0.1 ohm