Zavřít

Cthulhu Artemis MTL RTA

cena
499 Kč
Zobrazeno  
187
Město
Liberec
Vložen
5 Červen 2023
( 3 dnů zpět )
Prodávající
Dominik Duna Dominik Duna 5
1 hodnocení
2 inzerátů
Členem od Prosinec 2022
Zobrazit telefonní číslo
Tiskout

Prodám atomizér Cthulhu Artemis MTL RTA.
Důvod prodeje: Již jsem nekuřák.

Info k produktu:

Špičkový MTL atomizér inspirovaný Lovecraftovým dílem Cthulhu Artemis RTA přináší utažený potah pro všechny nadšence do klasického šlukování.

Miniaturní single coil základna s přívodem vzduchu těsně ke spirálce a možností regulace tuhosti potahu v rozmezí 0,8mm až 2,7mm zaručí intenzivní podání chutě vašeho oblíbeného e-liquidu. Kromě regulace přívodu na samotném atomizéru naleznete v balení i sadu vložek, které umožní nastavit Cthulhu Artemis MTL RTA přesně podle vašich potřeb. Konstrukční zajímavost představuje i možnost výměny vložek bez nutnosti demontáže spirálky.

Samozřejmostí je vrchní plnění a líbivý vzhled, který se hodí díky průměru 22mm do většiny setupů. Miniaturní kotelna je schovaná v kvalitně zpracovaném těle atomizéru z nerezové oceli třídy 304. Necelou polovinu délky tvoří průhledové okénko umožňující okamžitou kontrolu zbývající zásoby e-liquidu.

V balení naleznete i nezvykle dlouhý náustek pro lepší projev. Pára z kotelny se totiž výrazně ochladí při jeho průchodu a vy tak můžete dát sbohem nepříjemně horké páře.