Zavřít

Asmodus Bunker SingleCoil RDA

cena
399 Kč
Zobrazeno  
38
Město
Liberec
Vložen
4 Prosinec 2022
( 59 dnů zpět )
Prodávající
Dominik Duna Dominik Duna 5
1 hodnocení
5 inzerátů
Členem od Prosinec 2022
Zobrazit telefonní číslo
Tiskout

Prodám atomizér Asmodus Bunker SingleCoil RDA.
V balení naleznete náhradní sklo + základní nářadí.
Důvod prodeje: Již jsem nekuřák.

Info k produktu:
Asmodus Bunker RDA v duhovém provedení je ultimátní single coil kapací atomizér s low profile top capem a revoluční základnou!

Bunker RDA se odlišuje také malými, skleněnými průzory díky kterým zjistíte stav spirálky. Sklo je navíc bezpečně chráněno proti rozbití při pádu. Základna umožňuje osadit i mohutnými clapton spirálkami, což dokazují i dva Oni Coils v balení, se kterými dosáhnete parádní chutě i slušných mraků při 40W výkonu. Základna obsahuje hluboký bazén pro e-liquid a boční dva boční přívody vzduchu přímo ke spirálce. Oversquonk neboli nechtěné přeplnění e-liquidem a následné protečení je v případě Asmodus Bunker RDA již minulostí!

Dva masivní přívody vzduchu s možností regulace umožňují vyladit projev atomizéru přesně podle svých potřeb a 810 náustek umožňuje kapat e-liquid přímo na spirálku a díky přiloženému PINu bez squonku můžete Bunker RDA používat nalibovolných MODech.

Průměr Asmodus Bunker RDA činí 24,5mm a celokovová konstrukce z něj činí perfektního nástupce oblíbeného modelu Asmodus C4 s ještě větší možností regulace airflow a lepším podáním chutě!