Zavřít
Napsal: admin on 15. 4. 2021

Vzhledem k tomu že reklama na cigaretové výrobky je nelegální, nemáme moc možností jak si vydělat na provoz, můžeme TOPovat inzeráty, ale v tom prozatím nevidíme velký smysl, protože mnoho uživatelů o VapeBazar zatím neví.

Můžete proto přispět na provoz serveru a podpořit nás, do variabilního symbolu prosím uveďte 2. Pokud chcete být na seznamu přispěvatelů níže uveďte do zprávy pro příjemce vaši přezdívku, v případě krypto měn na napište na info@vapebazar.cz

Děkujeme

Číslo účtu: 1160926034/3030

Bitcoin: 3Gzepu6TtEY9SMmVmWA82JcSDgv77d1XMa

Přispěvatelé:

Daniel, 250 Kč

Děkujeme

Napsal: admin on 15. 4. 2021

Snažíme se vaperům nabídnout bezpečné prostředí pro obchodování, proto ověřujeme prodejce pomocí plného ověření účtu.

Jak ověření provést?

Po přihlášení zvolte Můj účet > Ověření účtu > Požádat o ověření

Jak ověření probíhá?

Po odeslání žádosti budete kontaktováni a požádáni o zaslání platby na náš účet ze svého bankovního účtu (musí být veden na Vaše jméno) platbu ve výši 2Kč (tu vám následně vrátíme zpět). Do zprávy pro příjemce uvedete Vaši registrační přezdívku a skutečné jméno a příjmení.

Pokud chcete přispět na provoz VapeBazar.cz, můžete zaslat vyšší částku a do variabilního symbolu uveďte 2. Vaše přezdívka i s odkazem na váš účet bude uvedena na stránce „Přispěli na provoz“ s částkou příspěvku.

Kde budou uloženy údaje?

Vaše údaje budou uloženy pouze v bankovnictví, nebudou uloženy na serveru VapeBazar.cz

Komu budou údaje poskytnuty?

Vaše údaje budou v případě podvodu poskytnuty pouze Policii ČR, nikomu jinému.

Napsal: admin on 10. 12. 2020

Vapebazar.cz je bazar elektronických cigaret. Na této stránce můžete prodávat použité elektronické cigarety, gipy, módy, náplně e-liquidy, báze, příchutě pro míchání vlastních náplní a další příslušenství zdarma.

vape bazar, vapebazar, prodat elektronickou cigaretu

Vape bazar